Среде интервју ќе ѝ излезеше гр*дата на Антониа Гиговска: „А што убаво симпатично девојче си беше…“ (ВИДЕО)

За вокалните можности на Антониа Гиговска знае цел регион, а пејачката сепак не престанува да воодушевува со секоја нова изведба, но и да изненадува со својот изглед, кој станува се’ попровокативен.

Слаткото девојче од „Пинкови ѕвездички“ прерасна во атрактивна девојка, која се повеќе привлекува внимание со својот изглед, но често е и мета на критики поради изборот на облека, кој во последно време повеќе открива, отколку што покрива, но таков е шоу бизнисот.

Пејачката неодамна го смени менаџерскиот тим, а на прашањето зошто го направила во интервју за Бекстејџ одговара со „зошто да не“ и додава дека максимално е посветена на секоја песна, на секој проект, на секој спот.

Она што привлече внимание е нејзиното ултра разголено издание, кое се коментира на социјалните мрежи, па во еден опис на видео кое кружи на социјалните мрежи, оправдано или не, се критикува нејзиното отворено деколте, со коментар: „А што убаво девојче си беше“.

https://twitter.com/sugaryouknowm_e/status/1573036978727260166?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1573036978727260166%7Ctwgr%5E0eedb7eba184ae1bf233b7efa4929cc76e6b6749%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https://instant-articles.com/&mibextid=li3ck7

Целото интервју на Антониа за „Бекстејџ“ можете да го погледнете во продолжение:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons