Пронајден починат 66 годишен маж на Меѓуградска автобуска станица во Скопје 

Вчера во 07.05 часот било пријавено дека на Меѓуградската автобуска станица во Скопје, бил пронајден починат Б.А.(66) од Гостивар.

Од страна на лекар од Итната медицинска помош констатирана била смрт без видливи траги на насилство.

Полицијата соопшти дека по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено на судска медицина за обдукција.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons