Поради овој поништен гол “плаче” цела Хрватска: Вака “ВАР-от” ги оддалечи од Светското првенство (видео)

Кратко траеше големото славје на хрватските фудбалери и навивачи во Осиек бидејќи по интервенцијата на ВАР технологијата беше поништен голот

Read more

ВОНРЕДНА ВЕСТ: По силниот дожд во Скопје, теренот е под вода, ќе се игра ли воопшто мечот со Германија?! (ФОТО)

Македоската репрезентација се подготвува за квалификацискиот дуел со репрезентацијата на Германија. На нешто повеќе од два часа пред почетокот на

Read more

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons