Теодора Џехверовиќ разголена и распиштолена на море: Срцето двојно побргу ќе почне да ви пулсира кога ќе видите пејачката колку провокативно позира (ФОТО)

Младата музичка ѕвезда Теодора Џехверовиќ по три години врска раскина со кошаркарот Нино Челебиќ, а сега медиумите веќе со месеци пишуваат за нејзините нови љубовни врски. Долго време се шпекулираше дека е во врска со Лука Вилдос, потоа приказната беше дека Матијас Лесор и го украл срцето на младата пејачка, а сега е откриена вистината.

Имено, се чини дека Теодора Џехверовиќ има слабост на кошаркарите, а е редовна на натпреварите и го користи својот Инстаграм профил за објави поврзани со овој спорт.

Така таа позираше на карпестиот брег  во провокативни пози додека уживаше на летниот одмор.

https://www.instagram.com/p/Cx58dicN0Yy/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons