Опожарени три возила кај Бит-пазар 

На клучката кај Бит-пазар утрово е пријавено дека се опожарени три возила.

Како што информира ТВ21, полиција и форензичари се веќе на терен и вршат увид како настанал пожарот.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons