ТРАГЕДИЈА: 18-годишник усмртил малолетничка со украдена „Алфа ромео“, па избегал

Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против 18-годишен скопјанец за кого постои основано сомнение дека сторил

Read more

(Видео) Трагедија во Македонија: Три лица го загубија животот меѓу кои и 15 годишно девојче во тешка сообраќајка

Три жртви во тешката сообраќајна несреќа на автопатот Штип – Свети Николе на околу половина километар од патарината кај село

Read more

ВИДЕО: Страотна несреќа на патот Кичево-Охрид: Неофицијално има загинат и повеќемина повредени

Тешка сообраќајна несреќа се случи на патот Кичево-Охрид кај селото Ботун доцна попладнево, објави „Макфакс“. во која учествувале три возила.

Read more

(Ексклузивно видео) Нови снимки од дивеењето на студентите во Охрид: Вадат лустери и пијат од нив, фрлаат прозорци 

На социјалните мрежи продолжуваат да се шират видеа од дивеењето на студентите на 12 кинезиолошки факултети од Хрватска и регионот.

Read more

ТРАГЕДИЈА вечерва во Македонија: Загина младо момче во страотна сообраќајна незгода

М НЕТ телевизија објави: Тешка сообраќајна незгода кај нас. Караорман Штип. Според првичните информации загина 26- годишник во судир помеѓу

Read more
Show Buttons
Hide Buttons