Цеца хипнотизира со бомбастичното деколте! Под проѕирната блуза „рај“ за очи 

Пејачката носеше чанта од познатиот бренд Ботега Венета

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ се појави на снимање на шоуто „Звезде Гранда“ во никогаш попровокативно издание.

Цеца блескаше и провоцираше на Кошутњак, а сите погледи беа вперени во пејачката и тоа со добра причина.

Ражнатовиќ облече проѕирна црна маичка, а нејзините огромни гради едвај ги „задржуваше“ градник со светки.

Својот провокативен стајлинг го надополни со црни панталони и сандали на високи потпетици.

Фолк ѕвездата носеше чанта од познатиот бренд Ботега Венета, чија цена се движи меѓу 2.500 и 3.000 евра.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons