Се с*блече Тања Савиќ и покажа дека е една од нај*ицлестите дами на естрадата (ФОТО) 

По сите брачни премрежја и превирања, фолк пејачката Тања Савиќ по се изгледа дека се скраси.

Таа веќе неколку дена ужива на Флорида, од каде редовно споделува фотопоздрави на својот Инстаграм.

Тања сега објави фотографија и видео во костим за капење на кои ги истакна своите бујни гради, па од приложеното евидентно беше дека пејачката несомнено е една од најцицлестите дами на плажата во Мајами.

Инаку, Тања веќе некое време е на американската турнеја, а таму го дочека и Денот на вљубените.

Со кого и како, овој пат не обзнани… Но ако може да се заклучи по фотографиите и она што пејачката го напишала покрај нив, очигледно е во прашање некој што ја прави многу среќна во последо време.

А колку што можеме да се присетиме, на големо се зборуваше за нејзината нова љубовна врска со еден познат републичко-српски градоначалник?

📷

📷

🎥

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons