По Северина, фотографии и на Јелена Розга осамнаа на сајт за возрасни (ФОТО I8+) 

Фотографии на хрватската поп пејачка Јелена Розга деновиве осамнаа  на една од страниците на порносајтот  „XHAMSTER“.

Некои шпекулираат дека една од фотографиите, токму онаа на која Розга е  сосема гола е фотомонтажа, заради што  Јелена беше многу несреќна и шокирана од овој непријатен настан.

Како што открива извор близок до пејачката, таа не можела да поверува кога забележала каде завршиле нејзините фотографии.

Никој не очекуваше нејзините фотографии да се најдат на порнографската страница, бидејќи таа секогаш била дама. Таа никогаш не би се фотографирала гола, особено не за на такво место, а еднаш кога го стори тоа, беше направено со стил и имаше своја цел. Се работеше за сериозно списание, темата беше да се зачува планетата, а таа беше прекриена со  листови на интимните делови. Порнографски сајт не е нејзин стил, и некој можеби сакаше да и наштети“– вели за „Ало“ извор близок до пејачката и додава:

„Кога ги виде фотографиите и кога сфати дека секој може да ги погледне, таа беше многу лута и сакаше веднаш да знае кој ги поставил. Меѓутоа, кога преспа и се смири, сфати дека не е ништо страшно и дека може само да и импонира што некој мисли дека таа е толку секси за да биде на такво место. Сликите се провокативни, но на нив таа не е сосема гола и непристојна, па одлучи да не дига врева и не прави драма.

Единственото што ѝ пречи беше тоа што таа ја споредија со Северина и раскажуваа приказни дека сама ги пласирала своите фотографии, бидејќи во последно време наводно нема ниту еден хит. Што апсолутно не е точно“ –  го завршува  својот исказ изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons