Осамнаа експлицитни снимки на Маријана Зоњиќ: Еве кому пејачката и ријалити ѕвезда му ги испраќала (ФОТО+ВИДЕО) 

Пејачката и поранешна  ријалити учесничка Маријана Зоњиќ јавноста ја памети и како бивша девојка на пејачот Игор Костиќ. Меѓутоа, во текот на романсата со екс-сопругот на фолкерката Мина Костиќ, накогашната „задругарка“ флертувала и со други мажи.

Како што се дознава, Зоњиќ му испраќал експлицитни снимки и фотографии на поранешното момче на Миљана Кулиќ, Лука Радивојевиќ.

„Со Маријана извесен период разменувавме пораки, таа ми испраќаше свои секси клипови и фотографии, а да биде уште полошо, сето тоа го правеше додека беше во сериозна врска со пејачот Игор. Освен со фотографии, ме опсипуваше и со пораки чија содржина не би ја откривал, доволни се овие видеа за да се покаже која е всушност и колку е евтина, што можете и самите да видите. Покрај мене, таа се допишуваше и правеше многу работи и со еден политичар, кој и обезбеди покрив над главата.

Да потсетиме, Маријана по раскинувањето со Игор истакна дека врската ја прекинала поради кариерата!?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons