Нова провокација за Мбапе

Поранешната девојка на фудбалската суперѕвезда Килијан Мбапе – Марија Луиза Јакобели сака да биде забележана. Таа се обидува да ги привлече погледите на своите 2,4 милиони следбеници на Инстаграм така што постојано ги опсипува со секси фотографии.Фокусот на повеќето кадри често паѓа на големото деколте на бринетата, која сака да се фали со тоа. Така е и со последните фотографии на нејзиниот профил.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons