Исплива „гола“ фотка од Цеца Ражнатовиќ: Ова е доказ зошто мажите лудуваат и денеска по неа (ФОТО 18+) 

Една од најголемите ѕвезди на денешницата, СветланаЦеца Ражнатовиќ од почетокот на нејзиното појавување на естрадата важи за жена по која мажите воздивнуваат, а фотографијата која исплива во јавноста, докажува дека за тоа имале добра причина.

Сите фотографи трчале по Цеца, речиси била на секоја насловна страница бидејќи не се срамела да го покаже своето тело.

Една од тие разголени фотки објави и лично сама. Цеца позира во црно бикини, а со оваа жешка фотографија оставила и интересен коментар.

Фото: Инстаграм

– Еј години млади, еј години луди – напишала пејачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons