(Видео) Снимен автомобил како вози во спротивна лента на автопатот кај Свети Николе 

На социјалните мрежи се појави морничава снимка од Македонија на која што се гледа како автомобил вози во обратна лента на патот кај Свети Николе.

На видеото се гледа црвен Мерцедес кој за среќа не на наиде на кола од спротивниот правец, но претходно во соседна Србија се случи голема несреќа во која едно лице го загуби својот живот, а две лица беа потешко повредени.

Погледнете:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons