Ако мислевте дека сте го виделе најпровокативното од Гавазова се лажете, таа овој пат шокира со деколте од кое ќе ви падне вилицата (видео)

Сезоната за „жетва“ на музичарите се уште трае, а фолк пејачката Сузана Гавазова е турбо активна и ангажирана да пее онаму каде најмногу „се жнее“ бакшиш, на свадби и прослави од сличен карактер.

А за една ѕвезда како Гавазова и дама која жари и пали на сцена, стајлинзи по нејзин вкус мора да има доста во гардероберот, за секојпат доживувањето и презентирањето да биде различно.

И токму кога помисливме дека можеби сме виделе се’ што може да понуди од својот провокативен репертоар, таа ги остави следбениците на социјалните мрежи со подзината уста и тоа на прв поглед.

Причина или виновно за тоа беше длабоко деколтираниот металк сребрен фустан со реси, модел за кој немаше простор за градник.

Па така, бујните гради на Сузе се брануваа додека таа се снимаше од терасата на викендичката во Дојран каде го поминува летото.

https://www.instagram.com/reel/Cwhxj19ozkF/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons