Пристигнаа првите Инстаграм стикери на македонски јазик – еве како да ги најдете

Достапна е првата едиција стикери на македонски јазик за социјалната мрежа Instagram. Најавувајќи ја, министерката за култура Бисера Костадиновска Стојчевска,

Read more

Осамнаа експлицитни снимки на Маријана Зоњиќ: Еве кому пејачката и ријалити ѕвезда му ги испраќала (ФОТО+ВИДЕО) 

Пејачката и поранешна  ријалити учесничка Маријана Зоњиќ јавноста ја памети и како бивша девојка на пејачот Игор Костиќ. Меѓутоа, во

Read more

Среде интервју ќе ѝ излезеше гр*дата на Антониа Гиговска: „А што убаво симпатично девојче си беше…“ (ВИДЕО)

За вокалните можности на Антониа Гиговска знае цел регион, а пејачката сепак не престанува да воодушевува со секоја нова изведба,

Read more

ХАОС ВО ЗАДРУГА: Нападнат Адам Лабунски, плачеше пред камерите- па дојде до тепачка меѓу Кристијан Голубовиќ и напаѓачот (ВИДЕО)

Адам Лабунски додека беше во дворот со Кристијан Голубовиќ и други задругари беше нападнат од страна на Урош Чертиќ кој

Read more
Show Buttons
Hide Buttons