Поглед како во рајот – Анастасија позираше во минијатурно бикини, а сите се ѕвереа во сумата која ја потрошила за одморот во Мексико (ФОТО)

Младата пејачка и ќерка на Цеца Ражнатовиќ никако да здивне од одморите… Таа во моментов одмара во Мексико каде ужива

Read more

Тоа што го носеше Карлеуша на нозете предизвика бура на реакции кај мажите- а жените имаат храброст да го носат само во креветот

Пејачката Јелена Карлеуша не престанува да биде во центарот на вниманието речиси на секое снимање на музичката емисија „Ѕвездите на

Read more

Погледот во нејзините силикони ќе ве хипнотизира – Дара Бубамара дефинитивно не користи фотошоп, „доволно“ и се џиновски (ФОТО)

Популарната српска пејачка Дара Бубамара не престанува да провоцира. Таа овој пат повторно замина на одмор во Дубаи иако веќе

Read more

Кија Коцкар бетер од Станија: Во ултра секси долна облека, речиси гола, само по жартиери, црна танга и градник од проѕирна тантела (ВИДЕО)

Кристина Кија Коцкар, победничката во првата сезона на реалното шоу „Задруга 1“, е многу активна на социјалните мрежи. Особено на

Read more

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons