(Фото) Скријте ги јајцата, Карлеуша беше гола зајачица за Велигден

Како гола зајачица на социјалните мрежи, пејачката Јелена Карлеуша пак направи провокција за празникот. Објави фотки во пресрет на Велигден на коиј е како од порнофилм и напиша: „Скријте ги јајцата“. Имаш еден куп негатвни коментри и прекорувања оти на голем празник провоцира со голотија. Следниот ден, во неделата, таа објави семејни фотографии од велигденскиот ручек.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons