ФОТО: Северина заблеска во мал црн фустан – оваа комбинација е дефиниција за префинет сексипил

Хрватската пејачка Северина овие денови посети неколку јавни настани и на секој заблеска во полн сјај.

Сепак, нејзиното последното појавување ги остави сите присутни без здив.

За посетата на концерт одржан во склоп на една прослава Северина се определи за вечерен мал црн фустан и покажа како оваа комбинација и понатаму нема конкуренција кога станува збор за елеганција во вечерните излегувања.

„Беше тоа незаборавна ноќ по ѕвездите“, напиша пејачката на Инстаграм во опис на фотографиите на кои позира во мал црн фустан кој ѝ прилегаше како шиен за неа.

Инстсграм фото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons