(ФОТО) Рита Ора ги „прегреа“ социјалните мрежи со секси фотосесија

Една од најпопуларните пејачки на денешницата Рита Ора повторно предизвика огормно внимание и лавина реакции откако на Инстаграм објави серија провокативни фотографии.

Со градникот кој се проѕира и бикинито кое едвај ги покрива нејзините облини Рита уште еднаш покажа дека апсолутно плени со сексапилот и атрактвиниот изглед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons