ФОТО: Накова никогаш пожешка- изгледа како милион долари

Поранешната манекенка Алексадра Накова деновиве ужива на одмор заедно со својата ќерка во Грција, а оттаму секојдневно објавува жешки фотографии.

Во базен, на плажа, легната на песокот или на лежалка Накова зрачи со сексапил.

Накова изгледа како милион долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons