ФОТО: Маја Беровиќ во домашен амбиент се соблече во танга

На српската пејачка Маја Беровиќ, најверојатно и беше досадно дома, па реши да се забавува себе и своите следненици на Инстаграм, особено оние од посилниот пол.

Маја Беровиќ објави фотографија и две видеа со кои создаде тотален хаос на нејзиниот профил!


Пејачката танцуваше во жолто танга боди, а од ваквата провокација мажите полудеа не задржувајќи да ги искажат своите фантазии во коментари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons