(ФОТО) Македонската Северина го „прочуре“ Инстаграм: Овие фотографии на пејачката им направи главоболки на мажите

Нејзиното вистинско име и презиме е Марија Тодоровска, која во светот на естрадата е позната под уметничкото име Марија Луиса. Атрактивната битолчанка е фолк пејачка која на пошироката јавност и стана позната не по своите хитови туку по нешто сосема друго – нејзиниот изглед, разголените фотографии и нејзината наводна, порно афера.

Рака на срце фолкерката отсекогаш изгледала повеќе од атрактивно. Привлечна, пожелна, секси, со манекенски пропорции и бујни атрибути, Марија Луиса со секоја своја фотографија знаела да ја разгори фантазијата, особено на машкиот свет, зошто покрај изгледот и пеењето, во градењето на нејзиниот имиџ главна доминација има нејзината провокација.

View this post on Instagram

#akcija

A post shared by Marija Luisa (@luisa.todorovska) on

https://www.instagram.com/p/Bcr2LYqAs47/?utm_source=ig_web_copy_link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons