Фото: Ким Кардашијан во минијатурно бикини од повеќе агли

Иако се разведува тоа не влијае на неа, таа блеска и повторно го покажува своето тело.

Ким Кардашијан со низата провокативни фотографии во бикини им изрази љубов на милионите фанови.

Ким позира покрај базен во минијатурно бикини и својата фигура ја покажа од повеќе агли. Иако се разведува тоа не влијае на неа, таа блеска и повторно го покажува своето тело, но и она што ја направи славна. Тоа е нејзиниот задник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons