(Фото) И ова лето жешка и секси, Марјана Станојковска отвори летна сезона со нови сини бикини

Со првите сончеви зраци и почетокот на летната сезона, македонските јавни личности веднаш заминаа некаде на одмор или ги посетија најблиските базени, за да уживаат порај вода.

Така и македонската лото девојка.

Марјана своите фанови на Инстаграм ги почести со секси фотографии во бикини, каде ги покажа своите совршени облини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons