18+ ФОТО: Жените ѝ завидуваат, мажите не трепкаат – Станија позираше гола

Српската старлета Станија Добројевиќ уште еднаш покжа со што располага.

Станија се пофали со овата спална во нејзиниот нов стан.

На таванот таа има огромно огледало, па старлетата може да прави секси фотографии на кревет.

Овој пат позираше само по танга и го покажа совршено обликуванот задник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons