(ФОТО) Ваков ЗАДНИК на 47 години може да има само Цеца

Светлана Цеца Ражнатовиќ , со пријателите и сестрата Лидија, замина на одмор во Аја Напа, каде што е сопственик на луксузна вила.

Пејачката веќе некое време ужива во сончањето и прекрасните плажи, а таа објави „провокативни“ “ видеа на Инстаграм од јахтата.

Цеца „конечно“ го покажа својот задниk. Погледнете како изгледа „тоа“, за потсетуавње таа има 47 години.

https://www.instagram.com/p/CGKlTQIBh-I/?utm_source=ig_web_copy_link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons