„Одиме на ЕП!“: Погледнете го спотот на навивачката химна на нашата фудбалска репрезентација (ВИДЕО)

Фудбалската федерација на Македонија (ФФМ) го објави официјалниот спот на навивачката химна „Одиме на Европско првенство!“  на нашата фудбалска репрезентација која е во изведба на групата ВИС Рисови и претставува најава на деби-учеството на нашиот национален тим на еден голем настан.

Како изгледа спотот на навивачката химна, погледнете во продолжение.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons