Објавено експлицитно видео од Теа Таировиќ (ФОТО 18+)

Теа Таировиќ не само што е најбараната пејачка од естрадата ова лето, која има дури 36 резервирани настапи во земјава и странство, туку и ѕвезда на експлицитен спот. Во тоа се уверивме и врз основа на снимката до која дојде редакцијата на Курир.

На него се гледа како пејачката орално задоволува маж. Во едната рака ги држи неговите гениталии, а во другата дилдо.

Сето тоа е овековечено за неколку минути, но не се знае дали Таировиќ за паметење и долго сеќавање ја снимал нејзиното сегашно момче или некој друг маж со кој тогаш била во врска или само во комбинација.

Tea Tairović
foto: Printscreen

За кратко време тоа видео стана едно од најгледаните на социјалните мрежи, а се најде и на порно сајтовите. Судејќи по насмевката на пејачката, ова многу и се допаднало.

Tea Tairović
foto: Printscreen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons