Две лица од Скопје пријавиле дека биле каснати од куче

На 11.09.2021 во 19.15 часот во СВР Скопје, Р.Е.(40) од Скопје, пријавил дека на ул.Кеј Димитар Влахов бил каснат од куче скитник.

На 12.09.2021 во 00.20 часот во СВР Скопје, А.М.(33) од Скопје пријавил дека на ул.Иван Хаџиниколов бил каснат од куче скитник.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons