(Видео) Сообраќаен карамбол на булеварот Борис Трајковски вечерва, се судрија четири автомобили

Тешка сообраќајна незгода се случи вечерва на булеварот Борис Трајковски во Скопје. Се судриле четири возила.

На местото на несреќата пристигнале и екипи на брза помош.

Полицијата врши увид на местото, а во моментов сообраќајот е во прекин и возилата се насочуваат по околните патишта.

Следете во живо ТУКА

Фото: Инфомакс

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons