„Бесот на Меси“ во три фотографии (ФОТО)

Лионел Меси не се снаоѓа баш најдобро во редовите на Пари Сен Жермен откако летово како слободен фудбалер од Барселона. Откако беше заменет тој на вчерашниот меч против Олимпик Лион беше бесен, а неговиот тим дури тогаш успеа да стигне до победа и тоа со голот на Мауро Икарди во судиското продолжение.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Следете нè на Facebook!


This will close in 30 seconds

Show Buttons
Hide Buttons